УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ  ТА ОБМІНУ

Повернути або обміняти товар ви можете протягом 14 днів з моменту покупки. За умови, що його товарний вигляд, властивості, всі фабричні ярлики, пломби та упаковка збережені. При поверненні необхідно надати документ, який підтверджує покупку (чек).

Обміну та поверненню за законодавством України, серед іншого, не підлягають натільна білизна, рукавички, панчішно-шкарпеткові вироби, ювелірні вироби та парфумерно-косметичні товари. Повернути товари, які не відповідають правилам повернення, неможливо. Вони будуть відправлені назад покупцеві.

ГАРАНТІЙНІ ТЕРМІНИ ДЛЯ ОДЯГУ

Гарантійні терміни для одягу: 30 днів з дня продажу або з початку сезону.

ГАРАНТІЙНІ ТЕРМІНИ ДЛЯ ВЗУТТЯ

Взуття для дорослого населення:

  • взуття повсякденне з верхом з натуральної шкіри, синтетичних і штучних шкір: не менше 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону;
  • взуття модельне з верхом з натуральної шкіри, синтетичних і штучних шкір: не менше 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Взуття для активного відпочинку: 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Взуття домашнє і дорожнє: 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ/ОБМІНУ

По всій Україні обмін і повернення відбувається за допомогою служби "Нова пошта".

У вас є 14 днів з моменту покупки, щоб повернути або замінити товар.

Під час відправлення товару оберіть оплату транспортних послуг відправником посилки.

У посилці повинні бути товар з його упаковкою і супровідними аксесуарами, а також товарна накладна і заповнена заява про повернення товару. Будь ласка, збережіть документ із номером ТТН посилки та повідомте його нам телефоном або в листі після відправлення, щоб прискорити процес повернення або обміну товару.

Залежно від способу, яким ви оплатили товар, ви можете отримати повернення коштів:

  • при оплаті готівкою при отриманні замовлення з доставкою на відділення компанії "Нова пошта" ви можете отримати кошти за допомогою переказу на обрану вами картку будь-якого банку, оформлену на ваше ім'я, протягом 7 днів з моменту отримання нами товару
  • при оплаті банківською карткою на сайті або у відділенні компанії "Нова пошта" ви отримаєте кошти на картку, з якої було переведено оплату, протягом 7 днів з моменту отримання нами товару

Для отримання коштів на банківську картку необхідно також повідомити повні платіжні реквізити рахунку (номер картки/IBAN/ФІО/ІПН). Цю інформацію можна отримати в банку, клієнтом якого ви є.