Як правильно визначити свій розмір одягу та взуття для створення ідеального весняного look?

Так багато інтернет-магазинів й так незрозуміло, як розібратись в їх розмірах. На одному сайті Ваша стандартна М буде як L, а в іншому  S. Як купувати одяг без повернення та обміну?

Навіть, якщо Ви на 100% впевненні у своєму розмірі, варто враховувати, що різні бренди створюють свою розмірну сітку. Наприклад, у молодіжних брендів розмір М буде відповідати розміру S у тих, що відшивають одяг для більш зрілої аудиторії.

Як вибрати ідеальний одяг в інтернет-магазині?

Ви знайшли ту саму сукню, що сниться вам вже декілька тижнів. Ось вона, на екрані вашого смарфона! А чи сяде вона так само ідеально, як уві сні? Чи доведеться знову повертати свою мрію до магазину?

Орієнтуйтесь не на розміри магазину, а на свої параметри.

Правило 1. Орієнтуйтесь не на розміри магазину, а на свої параметри.

Для цього треба виміряти свої параметри та записати їх, наприклад, у телефон. І коли наступного разу будете шукати речі в інтернет-магазині, Вам буде легше порівняти свої заміри з розмірною сіткою цього магазину.

Треба розуміти, що бренди різних країн шиють одяг під особливості жителів цієї країни. Наприклад, одяг корейських брендів буде трохи меншим за європейські, а розміри американських брендів, що шиють для внутрішнього ринку, навпаки будуть трохи більші.

До речі, якщо ваші заміри потрапили між двома розмірами, купуйте той, що більший. Тоді Ви маєте більше шансів отримати ідеально підібраний розмір.

Знаючи свої параметри, наступного разу Ви точно виберете сукню своєї мрії правильного розміру!

Правило 2. Шукайте відгуки про конкретний бренд

Наразі дуже часто навіть самі бренди створюють сторінку з відгуками саме про те, як одяг сидить на покупцях. Тому знайти такі відгуки буде просто.

Зазвичай, клієнти з радістю описують свої враження та відчуття не тільки від сервісу та якості, але й діляться тим, як ця одежа сіла саме на їх параметри.

Ми ж частіше за все шукаємо відгуки на різні товари, які плануємо придбати в інтернеті. Так що нам заважає знайти враження покупців одягу?

Як вибрати ідеальне взуття в інтернет-магазині?

Вже давно відійшло правило, що правильно підібрати взуття можливо тільки за допомогою примірювання. Так само як і бренди одягу, компанії, що виготовляють взуття мають свою розмірну сітку.

Обов'язково звертайте увагу на ширину взуття

Правило 1. Обов'язково звертайте увагу на ширину взуття

Більшість виробників взуття в розмірних сітках прописують лише довжину стопи. Але є ще один важливий параметр для визначення правильного розміру  ширина стопи або її повнота.

Наприклад, якщо у Вас вузька ніжка й більшість моделей взуття не сідають по ширині, спробуйте взяти наступну пару на піврозміру менше, аніж Ви купуєте зазвичай. Пройде пару днів, взуття стане ширше та Ви самі відчуєте різницю!

Якщо ж Ви щаслива володарка широкої ніжки, Вам необхідне взуття на 0,5-1 розмір більше, аніж Ви взяли б за довжиною стопи. 

Правило 2. Правильно вимірюйте параметри ноги

Надважливо робити заміри правильно. Зараз у майже всіх оффлайн магазинах є спеціальні розмірні устілки, які дозволяють визначити свій розмір. Але Ви все одно маєте знати саме довжину ступні в см. 

Для правильного вимірювання необхідно:

  • взяти аркуш паперу та поставити ніжку на нього, щільно притиснувши її;
  • обвести олівцем свою ногу так, щоб олівець завжди був перпендикулярним до аркуша;
  • виміряти довжину ступні від п'ятки до кінчика найдовшого пальця.

Саме ця довжина буде вашим правильним розміром.

Ви завжди маєте можливість оплатити речі для свого ідеального весняного look післяплатою або скористатись своїм правом покупця на повернення та обмін товару протягом 14 днів після купівлі.

Та правильно визначивши свої параметри, Вам це право не знадобиться!

Читайте також
Трендові дублянки 2023-2024: яку вибрати для сезону осінь-зима?
Трендові дублянки 2023-2024: яку вибрати для сезону осінь-зима?

Дублянки давно завоювали почесне місце у світі моди, і з настанням сезону осінь-зима 2023-2024 вони знову в центрі уваги.

Модні жіночі джинси осінь-зима 2023-2024
Модні жіночі джинси осінь-зима 2023-2024

Стильні жіночі джинси завжди будуть у центрі уваги. У гардеробі кожної жінки є улюблені denim, фасон яких ідеально підкреслює всі переваги фігури. Але іноді так хочеться різноманітності та зухвалості, правда?

ШИРОКІ БРЮКИ 2023-2024: Із чим носити?
ШИРОКІ БРЮКИ 2023-2024: Із чим носити?

Такий варіант одягу має не тільки стильний вигляд, а й візуально покращує силует. Трендові поєднання і модні рішення — саме про це піде мова в цій статті.