Сторінка №2. Статті та корисна інформація від інтернет-магазину D-FASHION

Майбутнє моди. Як сучасні технології змінюють моду?

Здається, fashion-індустрія – єдина, яка не піддалась впливу технологічного буму. Але так може здаватись лише ззовні. Насправді технології стрімко й давно увірвались у сферу моди.

Останні статті

Як виглядати стильно та "відповідально": 5 must have речей весни 2023

Невже можливо виглядати стильно й екологічно в наш час? Так, якщо дотримуватись правил усвідомленого споживання. До речі, це стосується не тільки одягу.

Гармонійне поєднання кольорів. 4 правила яскравого образу на кожен день

Правильно підібраний образ може підкреслити Ваші принади та приховати недоліки. Це стосується не тільки слушних фасонів. Також важливо вміти поєднувати кольорову гаму одягу так, щоб Ви сяяли!

Жінки України показали світу, як можна бути сильною та гарною водночас. Що кажуть українські селебреті про красу сьогодення?

Навіть в найтемніші часи українські жінки залишаються найгарнішими. Як поєднати красу та міць? Напевно, ви й самі про це знаєте. Але ми хочемо ще раз показати кожній з Вас, що саме наші жінки спроможні на це сміливе поєднання!

5 трендів, які формують sustainable моду у 2023 році

На що робиться акцент у цьому році? Авжеж, кожен бренд сам обирає основні напрямки розвитку, але є декілька трендів, які поступово входять в ужиток кожної компанії та споживача, які обрала шлях sustainable.

Прості ідеї апсайклінгу одягу. Дайте улюбленій сукні друге життя

Навіщо апгрейдити старе, якщо можна купити нове? Для цього є багато причин. Наприклад, це допоможе зберегти навколишнє середовище та заощадити ваші кошти.

Що таке мінімалістична мода? Та як вона інтегрується в наше повсякдення?

Якщо вам також набридло витрачати багато часу на компонування образів з наявних речей, ми розкажемо вам про мінімалістичну моду.

Капсульний гардероб. Що це і як самостійно його зібрати?

Більшість брендів, які пропагують культуру sustainability випускають одяг, з якого дуже легко скласти капсулу на кожен день. Ми розуміємо, що таким чином можливо допомогти нашим клієнтам не розгубитись серед різномаїття товару та створити свій власний стиль з мінімальними витратами.

Чим зумовлена популярність екологічної моди серед міленіалів?

За останні 10 років зросла кількість усвідомлених споживачів, які замислюються над питаннями: як одяг, який я ношу впливає на навколишнє середовище? Як, де й з яких тканин бренди створюють різні речі мого гардероба?

Швидка мода проти повільної моди. В чому різниця?

Яку ціну ми платимо за підробки трендового одягу? І це стосується не лише матеріальної сторони. Ось тут виникає логічне запитання: так в чому ж різниця між повільною модою та швидкою модою?

Подарунки для неї до 8 березня та свята весни

Нам хочеться, щоб подарунок для дорогої серцю жінки показував наше відношення до неї. Навіть, якщо це буде якась дрібничка, вона має розкривати наші почуття. Як обрати такий подарунок?

7 правил усвідомленого споживача

Все частіше ми ставимо собі питання, відповіді на які знаходяться на поверхні. Лише якщо ми справді хочемо їх побачити. Як завжди бути в тренді та не шкодити навколишньому середовищу, коли кожного сезону магазини представляють нові колекції одягу?

Інтелектуальна мода – один із способів досягнення гармонії

Усвідомлення проблеми – перший крок до її вирішення. Ми свідомо вирішили стати на шлях сталого розвитку, щоб жити у згоді з нашою планетою.