Образ української жінки у світі. Як він транслюється через одяг?

“Бути в тренді”  найголовніше гасло будь-якої компанії у світі. Fashion-індустрія також залежна від цього. Як відобразилась популярність українських жінок у світі на індустрії моди?

Дуже прикро, що світ звертає увагу на нашу країну за таких умов, але саме здатність нашого народу не мовчати привело до того, що майже в будь-якій сфері життя людини українське зараз в тренді.

На модних показах ми бачимо багато наших національних кольорів, всіх захопив український стиль одягу та підхід, який ми все частіше обираємо для себе. Так, ми кажемо про сталий підхід у виробництві одягу, а саме про повільну моду.

Війна змінила світогляд кожного, хто зіткнувся з нею. Ми зрозуміли нащо потрібні запаси необхідних товарів та скільки речей вміщуються у невеликий рюкзак. Саме сукупність всього, що відбувається навколо, привело до чіткішого розуміння принципів сталого розвитку. 

Образ української жінки у світі

Образ української жінки у світі

Зараз кожний працює на своєму фронті. Чоловіки захищають українську державу на фронті, а жінки відстоюють нашу честь на світовій арені. Ми кажемо й про тих, хто залишився та волонтерить або просто виховує дітей у сучасних реаліях, і про тих, хто виїхав та відстоює наші права у різних країнах. 

Українська жінка стала символом незламності та сміливости, синонімом волі та жаги до справедливості. Здавалося б, в жінці мають переважати лагідність та покірність. Але чи так це насправді? Адже навіть наші пращури казали: «ніжна, як киця, а тверда, як криця» саме про жінок, які могли бути ніжною та відстоювати свої права.

Але жінка завжди була, є і буде жінкою. Навіть в такі складні моменти ми думаємо, як виглядати комфортно та привабливо. Наші жінки роблять make up, хоча цього іноді не хочеться, одягають гарні вінки з маками поверх шолома та всім видом показують світові, що ми незламні. І саме в цьому наша сила.

В розумінні світу українська жінка сильна, але водночас жіночна та тендітна. Ми вміло поєднуємо в собі такі, здавалося б, непоєднувані риси. Та саме ця наша особливість створила той образ, що зараз стрімко розповсюджується світом: елегантна, ніжна, смілива, сильна, непідкорена!

Як цей образ транслюється через одяг?

Як цей образ транслюється через одяг?

Все частіше на модних показах майорять українські кольори та принти. Наша вишиванка завжди була символом сміливості, але зараз вона набуває більш глибокого значення.

Світові бренди включають у свої нові колекції видозмінені вишиванки та обрамлюють свій одяг різноманітними вишивками в українському стилі. Це все показує наскільки світова fashion-індустрія захоплюється українськими жінками та їх стилем.

Українська свідомість змінилась. В деяких аспектах ми стали на європейський шлях. Наприклад, все більше людей цікавляться та пропагують мінімалістичну моду та принципи сталого розвитку.

Ми стали частіше замислюватись над апсайклінгом одягу та створенню базової капсули на кожен день. Тому що зараз головне  допомагати один одному. Ми донатимо на армію, підтримуємо нужденних, бо знаємо, що наша незламність у згуртованості.

Мода найчастіше відображає те, що відбувається навкруги. Тому зараз у тренді сміливі образи, які раніше були під лозунгом ”занадто”, темні кольори, які нагадують про сумні події та вивільнення емоційного стану через одяг.

Але український тренд пов'язаний не тільки зі смутком та болем. Свобода мислення та образів, сміливі поєднання кольорів та фактур, написи, що не дають замовчувати важливі проблеми: все це привнесла українська жінка в індустрію моди сьогодення.

Читайте також
Трендові дублянки 2023-2024: яку вибрати для сезону осінь-зима?
Трендові дублянки 2023-2024: яку вибрати для сезону осінь-зима?

Дублянки давно завоювали почесне місце у світі моди, і з настанням сезону осінь-зима 2023-2024 вони знову в центрі уваги.

Модні жіночі джинси осінь-зима 2023-2024
Модні жіночі джинси осінь-зима 2023-2024

Стильні жіночі джинси завжди будуть у центрі уваги. У гардеробі кожної жінки є улюблені denim, фасон яких ідеально підкреслює всі переваги фігури. Але іноді так хочеться різноманітності та зухвалості, правда?

ШИРОКІ БРЮКИ 2023-2024: Із чим носити?
ШИРОКІ БРЮКИ 2023-2024: Із чим носити?

Такий варіант одягу має не тільки стильний вигляд, а й візуально покращує силует. Трендові поєднання і модні рішення — саме про це піде мова в цій статті.