Капсульний гардероб. Що це і як самостійно його зібрати?

Як витрачати менше грошей на одяг при цьому завжди бути в тренді? Вам допоможе капсульний гардероб. 

Більшість брендів, які пропагують культуру sustainability випускають одяг, з якого дуже легко скласти капсулу на кожен день. Ми розуміємо, що таким чином можливо допомогти нашим клієнтам не розгубитись серед різномаїття товару та створити свій власний стиль із мінімальними витратами.

Що таке капсульний гардероб?

Капсульний гардероб – це певний набір речей, які комбінуються між собою. Як правило для створення капсули на кожен день достатньо 10-15 речей разом з аксесуарами на різні сезони. Таким чином ви зможете щоденно бути у різному образі не витрачаючи багато часу на вибір одягу.

Що таке капсульний гардероб

Такий гардероб вирішує декілька проблем:

  • Економія грошей. Вам не потрібно купувати багато речей, тому що кожний елемент капсульного гардероба чудово імпонує до інших.
  • Економія часу. більше не потрібно вибирати час для шопінгу кожного тижня. Достатньо оновлювати раз в сезон 1-2 речі. Та й щоденний вибір одягу займатиме менше часу.
  • Приємна звичка усвідомленого споживача. Коли у вас буде менше одягу кращої якості, то й змінювати гардероб прийдеться набагато рідше. Таким чином ви посприяєте збереженню навколишнього середовища. 

За допомогою капсульного гардероба ви щоденно будете виглядати стильно та не ходити в одному й тому ж одязі. Сьогодні вашу красу підкреслить класична спідниця та яскрава блуза, а завтра ця ж блуза буде виглядати на вас зовсім по-іншому з модними джинсами та іншими аксесуарами.

Як самостійно створити капсульний гардероб?

Щоб сформувати капсульний гардероб самостійно не потрібно бути стилістом. Достатньо дотримуватись правил усвідомленого споживача, про які ми писали раніше та мати під рукою фото образів, які ви б хотіли бачити на собі.

Як самостійно створити капсульний гардероб?

5 правил капсульного гардероба для створення ідеального образу на кожен день

1.  Визначте свій стиль. Для цього найкраще розписати свої сфери життя та з'ясувати, які з них займають більше часу та ресурсів. Наприклад, якщо ви більшу частину часу проводите в офісі, у вашій капсулі має переважати офісний одяг. 

Але не слід забувати й про інші сфери: відпочинок із друзями та коханими, спорт, походи до ресторанів та клубів. 

2.  Формування капсули. Кожен обирає для себе прийнятну кількість речей в капсулі. Це може бути й 11 речей разом з аксесуарами, з яких ви зможете скласти близько 15 образів, але й більша кількість елементів гардероба теж буде доречною, якщо вам так комфортніше. 

Майте на увазі, що верху (блуз, топів та футболок) має бути приблизно вдвічі більше, ніж низу (штанів, джинс та спідниць). основні речі мають бути базовими або одного стилю. До них можна додати яскраві акценти та цікаві аксесуари.

3. Знайдіть look, який ви хочете бачити на собі та не робіть імпульсивних покупок. В цьому випадку дуже добре працює правило списку, як в продуктових магазинах. Складіть список речей, які вам потрібні з фото або приблизним описом. Тоді вам буде легше не купити нічого зайвого.

4.  Обирайте якісні речі. Щоб ваша капсула служила вам довго, віддавайте перевагу якісним речам. Так, вони коштують дорожче, але й служити вам будуть довше. Таким чином ваш гардероб буде більш довговічним та економним.

5.  Всі речі мають бути різноплановими. Навіть офісний стиль зараз має значні поступки, тому обирайте низ та верх так, щоб при зміні однієї речі повністю змінювався образ. Не треба купувати 3 однакові блузи різного кольору, краще комбінувати різні, але схожі за базою, стилі.

Першочергово, капсульний гардероб – це ваш комфорт. Віддайте перевагу якості та універсальності, тоді ваш образ буде органічним та екологічним.

Читайте також
13 універсальних і практичних чоловічих аксесуарів, які не вийдуть з моди
13 універсальних і практичних чоловічих аксесуарів, які не вийдуть з моди

У світі моди існують модні аксесуари для чоловіків, які переживають тимчасові підйоми популярності та залишаються актуальними довгі роки. Відносно невидимі, але максимально значущі, ці речі стали буденним елементом стильних образів і вміло підкреслюють вишуканий смак власників.

Як зігрітися в холодну погоду: корисні поради як не мерзнути взимку
Як зігрітися в холодну погоду: корисні поради як не мерзнути взимку

У цій статті буде кілька корисних порад, які допоможуть підтримувати комфортні умови в будинку.

Трендові дублянки 2023-2024: яку вибрати для сезону осінь-зима?
Трендові дублянки 2023-2024: яку вибрати для сезону осінь-зима?

Дублянки давно завоювали почесне місце у світі моди, і з настанням сезону осінь-зима 2023-2024 вони знову в центрі уваги.