Інтелектуальна мода – один із способів досягнення гармонії

Усвідомлення проблеми – перший крок до її вирішення. Ми свідомо вирішили стати на шлях сталого розвитку, щоб жити у згоді з нашою планетою.

В сучасній реальності дуже важливо знайти баланс між стрімким технологічним розвитком та екологічністю. І головна задача відповідального бізнесу не просто пропагувати усвідомлене споживання, а й застосовувати його принципи у своїй діяльності.

Що таке інтелектуальна мода?

Що таке інтелектуальна мода?

З кожним роком fashion індустрія все глобальніше замислюється над екологічністю виробництва та використання одягу. Насамперед це пов'язано із запитами клієнтів. Поступово ми стаємо більш усвідомленими. Приходить розуміння в потребі гармонії з навколишнім світом.

Інтелектуальна мода – це не лише про натуральні тканини та крафтове виробництво. Це про розумне поєднання стилю та затишку, зручності та екологічності. Це про життя в гармонії з собою та навколишнім середовищем. 

Нам важливо бути причетними до збереження балансу між людством і природою. Саме тому компанія ESPRIT намагається максимально відійти від культури одноразового споживання та пропагує повагу до природи, речей та оточення.

Інтелектуальна мода або, як ще її називають, екологічна мода націлена на турботу та збереження природних ресурсів, здоров'я всіх живих істот та справедливих умов праці. І починається це все зі зміни мислення людей, які залучені на кожному етапі створення товару.

Улюблена сорочка = причетність до sustainability

sustainability

Sustainability – це дбайливе користування природними ресурсами та повторне використання речей і матеріалів. Таким чином ми зможемо зберегти баланс між нами та природою, не виснажуючи її.

Ми бачимо, що для наших клієнтів важливо де, як і з чого був виготовлений одяг. Саме тому нам хочеться дарувати вам можливість компонувати улюблені речі та створювати свій неперевершений стиль із повним розумінням концепції нашого бренду. Наразі ми отримуємо понад 40% необхідних нам матеріалів для виробництва нового одягу з sustainable джерел. І з кожним роком цей відсоток стає вищим.

Наш одяг створений із таких екологічних тканин: бавовна, віскоза, шерсть, льон, поліестер та синтетика з перероблених матеріалів. Також ми використовуємо лише EarthColors® by Archroma барвники з натуральних відходів.

Ми не використовуємо хутро та шкіру тварин. А тварини, шерсть яких ми беремо для створення наших колекцій одягу, утримуються відповідно до нашого Кодексу поведінки та П'яти свобод комітетів із захисту тварин (FAWC). 

Ми раді, що людей, які обирають для себе шлях сталого розвитку, стає дедалі більше. Кожен з нас впроваджує позитивні звички та усвідомлену поведінку, що спрямовує нас на правильний шлях до гармонії з природою.

Найголовніше для нас, що кожна куплена річ у наших магазинах дає можливість вам стати причетними до великої справи, яку ми робимо тільки завдяки вам. Навіть найменший крок має значення, пам'ятайте про це, коли наступного разу вам буде здаватись, що ви робите недостатньо. А краще завітайте до нас та порадуйте себе новою кофтинкою або сукнею.

Читайте також
13 універсальних і практичних чоловічих аксесуарів, які не вийдуть з моди
13 універсальних і практичних чоловічих аксесуарів, які не вийдуть з моди

У світі моди існують модні аксесуари для чоловіків, які переживають тимчасові підйоми популярності та залишаються актуальними довгі роки. Відносно невидимі, але максимально значущі, ці речі стали буденним елементом стильних образів і вміло підкреслюють вишуканий смак власників.

Як зігрітися в холодну погоду: корисні поради як не мерзнути взимку
Як зігрітися в холодну погоду: корисні поради як не мерзнути взимку

У цій статті буде кілька корисних порад, які допоможуть підтримувати комфортні умови в будинку.

Трендові дублянки 2023-2024: яку вибрати для сезону осінь-зима?
Трендові дублянки 2023-2024: яку вибрати для сезону осінь-зима?

Дублянки давно завоювали почесне місце у світі моди, і з настанням сезону осінь-зима 2023-2024 вони знову в центрі уваги.