Гармонійне поєднання кольорів. 4 правила яскравого образу на кожен день

Правильно підібраний образ може підкреслити Ваші принади та приховати недоліки. Це стосується не тільки слушних фасонів. Також важливо вміти поєднувати кольорову гаму одягу так, щоб Ви сяяли!

Так ось перша порада: навіть найгарнішу річ купувати потрібно тільки після примірки, якщо це не базовий одяг з нейтральним кольором. Бо, наприклад, болотний відтінок може зробити Вашу зовнішність тьмяною й непомітною. Тому під час примірки дивіться на те, як сидить одяг й на те, наскільки виразна Ваша зовнішність в ньому.

Золоті стандарти поєднання кольорів

На наш зовнішній вигляд впливає, насамперед, наш внутрішній стан. Коли Ви живете в гармонії з собою, то й одяг частіше за все обирається правильно. Як так виходить?

Дуже просто. Ви подобаєтесь собі така, як є. Тому й образ підбирається під ідеальну саме для Вас зовнішність. В такому випадку Ви не будете прискіпливо ставитись до недоліків свого тіла, а тому акцент вашої уваги буде сконцентровано на одязі.

Поєднання кольорів за колірним колом

Поєднання кольорів за колірним колом

Ви, напевно, чули про колірне коло. На ньому зображені кольори видимого спектра, які гармонійно компонуються між собою. Воно може стати для Вас своєрідною шпаргалкою в пошуках ідеальних образів. 

Які ж схеми поєднання кольорів існують?

  • Протилежні кольори доповнюють один одного. Це можуть бути такі поєднання, як жовтий – фіолетовий, синьо-зелений – червоно-оранжевий, синій – оранжевий. Такі поєднання завжди будуть виглядати гармонійно.
  • Умовні геометричні фігури: трикутник, квадрат, прямокутник. Так Ви зможете поєднати 3-4 кольори. Наприклад, жовто-зелений – синьо-фіолетовий – червоно-оранжевий. Таке поєднання кольорів можна вписати й в офісний стиль, якщо у вас немає жорстких правил дрес-коду.

Не більше трьох кольорів

Не більше трьох кольорів

У Вашому образі має бути не більше трьох основних кольорів. Таким чином можна уникнути нашарування кольорів, які не поєднуються між собою.

Найкраще обирати 2 більш-менш нейтральні кольори та 1 яскравий. Останній не має бути основним у кольоровій палітрі Вашого образу. 

Хоча сучасний світ моди диктує свої правила гри. Ми бачимо яскраві поєднання на модних показах. І там буває далеко не три кольори в одному образі. Саме так, коли Ви знайдете свої ідеальні кольорові пари, Ви зможете поєднувати їх так, як буде подобатись саме Вам. А на початковому рівні краще за все дотримуватись основних правил.

Компліментарні кольори в одному образі

Компліментарні кольори в одному образі

Це саме те, основне правило за колірним колом. Протилежні кольори чудово доповнюють один одного. Але з таким поєднанням слід бути обережним. З двох кольорів Вам може не підходити один, тому й увесь образ буде виглядати негармонійним.

Безпрограшним варіантом було, є і буде поєднання чорного та білого кольорів. Такий образ можна доповнити акцентами у вигляді Вашої улюбленої сумочки жовтого кольору чи червоних черевичків.

Звертайте увагу на свій кольоротип

Звертайте увагу на свій кольоротип

Кожна людина має свій кольоротип. Його складають з особливостей поєднання відтінків вашої шкіри, волосся, губ, очей. Існує 4 основних кольоротипа:

  1. зима;
  2. весна;
  3. літо;
  4. осінь.

Якщо коротко, то кольоротипам зима й літо найкраще підходять холодні відтінки: блакитно-синій, лимонний, винний, сіро-зелений. А ось кольоротипам весна та осінь підходять тепліші тони: гірчичний, кораловий, оливковий, лазуровий.

Це базові правила гармонійного поєднання кольорів. Розвивайте в собі відчуття кольору. Для цього приміряйте різні фасони, кольорові поєднання. Можливо, ви знайдете своє ідеальне поєднання, яке не вписується в загальноприйняті стандарти. І це прекрасно!

Читайте також
13 універсальних і практичних чоловічих аксесуарів, які не вийдуть з моди
13 універсальних і практичних чоловічих аксесуарів, які не вийдуть з моди

У світі моди існують модні аксесуари для чоловіків, які переживають тимчасові підйоми популярності та залишаються актуальними довгі роки. Відносно невидимі, але максимально значущі, ці речі стали буденним елементом стильних образів і вміло підкреслюють вишуканий смак власників.

Як зігрітися в холодну погоду: корисні поради як не мерзнути взимку
Як зігрітися в холодну погоду: корисні поради як не мерзнути взимку

У цій статті буде кілька корисних порад, які допоможуть підтримувати комфортні умови в будинку.

Трендові дублянки 2023-2024: яку вибрати для сезону осінь-зима?
Трендові дублянки 2023-2024: яку вибрати для сезону осінь-зима?

Дублянки давно завоювали почесне місце у світі моди, і з настанням сезону осінь-зима 2023-2024 вони знову в центрі уваги.